Hotel Forum Beach

Tradiční řecká pohostinnost, kvalitní služby, písčito- oblázková pláž a letovisko Ialyssos - to vše je zárukou příjemně strávené dovolené. Využijte ideálních povětrnostních podmínek a v doprovodu instruktorů windsurfingové školy prožijte aktivní dovolenou.

Poloha

Hotelový komplex Forum Beach se nachází v prázdninovém letovisku Ialyssos. Nejbližší taverny, bary a obchůdky jsou v blízkosti hotelu. Do centra městečka Trianda je cca 1 km, do města Rhodos cca 8 km. Autobusová zastávka je cca 500 m od hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 7 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s příkrým vstupem do moře (lehátka a slunečníky na části pláže, která náleží klientům hotelu Forum Beach zdarma od 13. 5. do 30. 9., osušky za zálohu). Pláž je od hotelu oddělena místní komunikací.

Apartmány pro 2-5 osob

Jsou stejně vybavené jako studia, mají však navíc jednu obývací ložnici.

Apartmány superior pro 2–4 osoby

Jsou stejně vybaveny jako apartmány, jsou však plně renovované a jsou vybaveny moderním nábytkem.

Studia pro 2 osoby

Standardně zařízená klimatizovaná studia (klimatizace je v provozu od 15. 6. do 15. 9.) s výhledem na moře se skládají z jedné obývací ložnice s kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí) a mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, TV (s místními programy), bezpečnostní schránku (za poplatek cca 25 EUR/týden, cca 40 EUR/11 nebo 12 dní) a balkon. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. 

Popis

Hotel s rodinnou atmosférou pro nenáročné klienty svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bary, minimarket, bezpečnostní schránky (za poplatek), dětský a venkovní bazén (lehátka, slunečníky a matrace zdarma) a vnitřní vyhřívaný bazén (v dubnu a říjnu). Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

V lobby hotelu a na některých pokojích je možné využít Wi-Fi připojení za poplatek cca 3 EUR/hod, 10 EUR/den nebo cca 50 EUR/týden. V hotelu je také k dispozici internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Hotel Forum Beach pořádá denní i večerní animační programy. Zdarma stolní tenis, šipky,basketbal a plážový volejbal (v rámci animačního programu). Za poplatek kulečník, fitness, tenis, elektronické hry, sauna, masáže, minigolf
a lázeňské centrum Thalassa Forum Spa (za poplatek). Pro děti je zde menší dětské hřiště, dětský miniklub a dětské minidisco (v provozu od května do poloviny října).

Aktuální termíny zájezdů pro Hotel Forum Beach

Termín Počet
dní
Doprava Strava Cena
Vyhrazujeme si právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná je pouze cena uvedena na platné cestovní smlouvě!

Zobrazit termíny

Líbí se Vám Hotel Forum Beach? Další termíny naleznete zde.

Otevřít kontakt Zavřít kontakt

Procestujte s námi celý svět.