Kiotari

Mimo turistickou sezónu je Kiotari jen malou vesničkou s nemnoha obyvateli. To se ale s příchodem léta a turistů každý rok mění, a jeho návštěvníci zde nacházejí to nejkrásnější ubytování v komfortních hotelích. V délce asi 4 kilometrů se totiž táhne podél pláže pás hotelů vysokého standardu.

Mezi nimi jsou umístěny tradiční taverny, obchůdky a několik barů a zábavních klubů. Kiotari však nežije bujarým nočním životem jako třeba Faliraki. Je to spíše poklidné luxusní letovisko s pláží z písku a oblázků s křišťálově čistým mořem. Pláž je členěna skalisky vybíhajícími do moře na romantická zákoutí, ale i delší soukromé pláže s lehátky a slunečníky vyhrazenými pro hotelové hosty. Samozřejmostí je i pestrá nabídka nejen vodních sportů.

V Kiotari se skrývá ten pravý odpočinek, který můžete obohatit i o poznávání ostrova Rhodos. Jen 15 km odsud se nachází starobylé městečko Lindos a na dosah je i malebná řecká vesnička v horách jménem Asklépio. Vydejte se za sluncem, relaxací, luxusem, sporty a za poznáním právě teď díky last minute Kiotari.

Aktuální termíny zájezdů pro Kiotari

Termín Počet
dní
Doprava Strava Cena
Vyhrazujeme si právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná je pouze cena uvedena na platné cestovní smlouvě!

Zobrazit termíny

Líbí se Vám Kiotari? Další termíny naleznete zde.

Otevřít kontakt Zavřít kontakt

Procestujte s námi celý svět.